Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Szasinka #18554 üzenetére

    No offense:
    Minek görcsölsz ennyit a statisztikán?
    Romlik a WR. Na, bumm! Mi van akkor?Beázik a tető?
    Semmi hasznod abból ha lila játékos vagy/lennél. Kivéve ha óriási e-penis-re van szükséged.
    Valakinek zsigerből megy az egész, valaki pedig akkor sem lesz kék ha a szeme kiugrik a helyéről.

    Tényleg nem trollkodásból, de érthetetlen számomra, hogy lehet ilyenen kiakadni? Pláne sírás szélére kerülni.
    Nincs másik tankod? Esetleg egy másik game a PC-den? Ha nagyon nem megy én leszoktam nyomni néhány kör NFS Rivals aztán megnézem megint a csatamezőt..ha nagyon játszani akarok. Ha nem, akkor meg kimegyek a szabadba, 'oszt csá! :)

    Nálunk a melóhelyen most nagy divat, hogy a dolgozók teljesítményét mérik mindenféle statisztikai módon.
    Mondanom sem kell, hogy a kialakított kép a munkavállalóról sok esetben hamis. Többet tesz le az egyén az asztalra, mint ami kimutatható.

    Ismétlem: nem akarlak megbántani vagy kötekedni. A WOT állománynak szüksége van az ügyesebb játékosokra mert sok a tomato. Remélem ha legközelebb higgadtan, tiszta fejjel leülsz tankozni sokkal jobban teljesítesz a csata során. Én bízok benned! ;)

Új hozzászólás Aktív témák