Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr_Syrex

    senior tag

    válasz Patrick76496 #16232 üzenetére

    Az ilyen primitív megnyilvánulás azért kicsit vicces a maga módján. Igazi gyüngyszem :D

    Ehhez csak lazán kapcsolódik egyik tegnapi csatám. 2 klántársammal toltuk szakaszban Siegfriedline-on és elég nehezen sikerült csak lehozni a meccset. Egy lila vagy kék BC25 rendesen beszólt nekem a végén, mert megjegyeztem a Tigris II-t vezető magyar játékosunknak, hogy ugyan miért nem támadta le a végén az IS-3-at, ahelyett, hogy megvárja az E-100-tól a végső lövést (rajta kívűl ekkor már csak a 2 artys szakasztársam volt életben).
    Erre kapom rögtön a beírást, hogy tanuljak meg angolul és hogy mekkora egy lengyel idióta vagyok. :)
    Válaszoltam neki angolul, hogy egyrészt nem vagyok lengyel, másfelől pedig tudtommal nem tilos más nyelven megszólalni és amúgy sem volt célom szétspammelni a csetet. Még erősködött kicsit utána is, de lassan véget ért a csata szerencsére győzelemmel. Őt az M40/43-as arty szedte ki kb 1200HP-ról a mezőn, ami megesik néha; viszont a csapat eredményeket megnézve azt láttam, hogy igazából sem sebzésben sem felderítésben nem mutatott sokat (utóbbinál talán 500 alatt volt). Lehet emiatt volt kötekedő kedvében a végén. Az már csak hab volt a tortán a T110E4-ük rám (E-50M) biztosan arrannyal lőtt. Nincs bajom a gold használattal, de akkora alap átütés mellett én nem sok értelmét látom :U

    Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Új hozzászólás Aktív témák