Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi46

    csendes tag

    Sziasztok!
    Úgy néz ki éncsak a kérdéseimmel tudok hozzátok fordulni! :)

    Adott 2 probléma:
    - Francia vonalon akarok elindulni (ELC AMX) de mindjárt az első tanknál amint fejleszteni akarok de még a megvételnél is kilépett a játék minden szó nélkül és folyamatosan kilép ha újra fejleszteni akarok rajta.
    Mit csináljak, hogy jó legyen?
    - XVM editorba be van állítva vagyis már 8.3 óta ezt a beállítást használom amit most is szeretnék, hogy a bázis foglalásnál kiírja a foglalók számát 1;2;3+ és a hátralévő időt, de 8.5-nél nem írja ki ezt nekem. Mondjuk az előző XVM-et másoltam át, tehát ami volt a 8.4 mappába is. Szóval mit csináljak, hogy jó legyen?

    :R

    Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

  • Szabi46

    csendes tag

    válasz emre #1696 üzenetére

    Nekem se indult el először a játék a te MOD-oddal, de az én hibám volt, mert maradt a 8.5 mappába egyéb MOD amit én raktam fel előtte, de kitöröltem mindent és csak a te MOD-odat másoltam így jó lett.
    Viszont:
    -Valamiért eltűnt a pont jelző, hogy melyik csapat áll nyerésre és mennyire... (középpen fent)
    Ezt játékon belül lehet állítani vagy hol? Nem jöttem rá.

    Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

Új hozzászólás Aktív témák