Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz Szepi1979 #85742 üzenetére

    1525 :D Hogy mik vannak... Akkor velem sanszos az együttműködés. Bár én is jellemzően tipikus önfejű ember vagyok. Bár jobb napjaimon simán felveszem a lövést az alacsony hp-s csapattárs előtt. Mondjuk én nem használom az eff kijelzést. Főleg, hogy nem nagyon értékeli a rendszer a spot dmg-t, ezért nem mutat reális képet. A másik meg csak bosszantana a sok vérvörös.... A dmg számláló miatt viszont fel szoktam rakni az xvm-et. Az általában érdekel, hogy mennyit sebezek az aktuális meccsben. Ha meglőttem a hp-mat, akkor már elégedett szoktam lenni.
    Más:
    A firefly egy beteg tank. Nagyon durván lehet vele gyilkolni :) Nagy kedvenc lett. Az Archer viszont egy nagy csalódás. Bizonyos tekintetben az én hibám. Megvettem, gondoltam magamban naívan, jó lesz kis tier5-ös szórakozásra, legénység húzásra. Hát az a járgány nem gyors, de legalább lassú. Egy rémálom. A löveg persze rendben van, de a mobilitás katasztrófa. Kicsit örülök is, hogy meg tudtam kerülni az ágat. A firefly alapvetően jobb kerülő út. A cél a charioteer mint szórakoztató tank. Nem is akarok nagyon tovább menni. Remélem nem bánom meg.

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Szepi1979 #85742 üzenetére

    Igen sajnos. Én most a küldetések miatt vettem egy csomó tankot (most 20 tankom van és az nálam soknak számít) és így elég gyakran látok 6-os tiert is (egyébként hamar eljutok a 8-ig) mert ott könnyeb megcsinálni egy-két küldetést és hát félelemtes ami ott megy.
    Sokszor már annak is örülök ha tele vagyunk pirosakkal mert legalább nem 20-50wn8-as emberekkel kell csatába mennem. Az, hogy Karelia támadás módban 2-3 top heavy megy fel középre a TD helyre campelni tök alap dolog mostanában. :W

    (#85748) h1mpi Tegnap raktam fel először at a modot és mentem vele 1 csatát. 5-ből 4 találat. Az 1 mellé is azért volt mert vakon lőttem. Sokkal könnyebb vele célozni.
    És ez a célzás nerf is valami röhej.
    Nagyba Strongholdozunk: 13 90-et üldözi a 13 90. Kb. 100-150m-ről 3-ból 3x eltalálta 60km/ó sebességnél, mindez Prohorovkán. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák