Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zarew

    senior tag

    válasz szbalogh #85730 üzenetére

    Igen,én is az aslaint használom,de a frissítés után mindíg fél óra míg kb. beállítom ahogy volt.Persze ugyan úgy sosem sikerül,mert elfelejtem mi hogyan volt, mindig új dolgokat találok :DD . Sokáig tart míg újrarakja,főleg ha a hangokat is beleveszek.Szóval ha tudtok linkeljetek ,vagy hülyebiztosan mondjátok el,hogyan kell a mod frissítést csinálni.
    Más:így kemény 4,9 m csata után az a kedvencem mikor az első 20 mp ben úgy kilőnek,hogy azt sem tudom ki-honnan.... utána böngészem a wikiben a tank rövidítése alapján mi volt az. Pedig be van állítva a kilövés utáni kilövő mutatása. Felraktam a "bohoc skint" is de csak néha,és nem mindegyik tankon működik. A puszta mezőn előttem közel hirtelen a semmiből feltűnő és kilövő ellen is jó hecc.Jó-jó értem én a 20 ezer csatát látott kifullozott tank-legénységgel szemben nem sok esélyem van eddig csak 1 álcahálóra tellett.Remélem egyszer én is eljutok arra a szintre.
    De ilyen nagy indulatokat amit itt lehet néha látni még nem ébreszt bennem,mert ez csak egy JÁTÉK!

Új hozzászólás Aktív témák