Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz dfsz34 #41044 üzenetére

    Én is szoktam goldot használni, pl. E-100-ba az van betárazva alapból. Párszor már megkaptam a gold noob jelzőt amire csak annyit szoktam válaszolni, hogy thx. Innentől kezdve nem szokott érdekelni mit írogatnak rám, akinek nem tetszik nem tetszik az ő problémája.

  • Angel1981

    veterán

    válasz dfsz34 #41044 üzenetére

    Jó, hát különbözőek vagyunk. :)

    Nem tagadom, még egy játék sem cseszte fel annyiszor az agyamat, mint ez (de azért függő vagyok, vágod? :D), de a gold ammo miatt soha, de tényleg soha nem voltam felháborodva.

    1. mindenki használhatja, pláne, hogy már kreditért is vehető
    2. attól, mert egy sehonnani bitang embert megszólok miatta, biztos nem miattam fog "megtérni"

    Arról nem is beszélve, hogy sok "kritikus" átesik a ló másik oldalára.
    Múltkor öcsémmel mentünk ELC AMX plattonban, T9 csata, Komarin, a végére csak ő maradt, és egy egylövéses E-75, persze, hogy ott, akkor, a legeslegvégén betöltött egy azaz egyetlen prémet, és várt. E-75 megjelenik, szögben áll, de szerencsére az oldala a tisztább cél; DURR! VÉGE! GYŐZELEM!
    Erre elkezd anyázni az, hogy hogy volt pofája goldot lőni rá egy ELC AMX-nek - biztos ő sem vált goldra, ha szembetalálkozik egy beforgatott Maus-zal - merthogy az erőviszonyok kb. hasonlóak, ha nem durvábbak....

    Én használom (persze ésszel), és tudomásul veszem, hogy ellenem is használják.
    A gold detectort majd ha felrakom, akkor azért, hogy tudjam, nem a vassal van a gond, ha szitává lövik, mert KV-4-el már volt olyan csatám T8-ban, hogy megállíthatatlan voltam, szinte minden pattant, és olyan is, hogy 10 mp alatt elfogyott a HP-m 95%-a (tudom, tudom, forgatni kell)!
    No, ilyenkor jó lenne tudni, hogy a gold volt-e az oka, ha igen, akkor "megnyugodtam". :)

    Egyébként én is támogatom a gold ammo nerfet, és nem is agyalnék ennyit a WG helyében; minden gold kerüljön a hatékonyságától függően 1,5 - 2x annyiba, és kész..
    A lehetőség ugyanúgy adott, de a spammelésről hamar leszoknának, mert úgy még prém előfizetéssel is veszteségesek lennének a köreik!

    Zsolt_72: ok, bocs, téma lezárva részemről! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák