Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz diegho #39542 üzenetére

    Leopard 1?

    lnk: Nagyon kemény a nagy ágyúig, aztán meg tényleg brutális, csak egy óriási bibi van. Rettentő kevés lőszert tud vinni. Nincs olyan csata, hogy ne fogynék ki belőle. Nagyon sok csatában utoljára maradok és várom, hogy megöljenek, mert már nem tudok lőni. Nekem a T49-ben sem fogyott ki ennyiszer, mint ebben.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz diegho #39542 üzenetére

    Ertem.Habar talan a sebessegevel nem vagy megelegedve...ha jol lattam olyan 52-vel megy, a Cromwell meg 64-et is tud sik terepen.Ha a Cometnek is annyi lenne a sebessege, akkor talan a legkedvencebb tankod lehetne...Amugy a KV-13-at (az en "volt" kedvenc tankomat) probaltad ?

    Emre : mar en is 78k-nal tartok vele, de nem jatszodtam vele annyit mint a tobbiekkel, az is teny.Eloszor paraztam a franciaval, mert igazan tapasztalatlan vagyok/voltam a felderitokkel (amikor megkaptuk a szabad helyet ha megvetted - 1-1,5 eve ? akkor mentem vele vagy 10-15 kort, de nem fekudt, igaz akkor meg sok dolgot nem tudtam).Most viszont - valahogy kezdem elvezni...igaz ha lenne egy 4 kepsseges legenysegem, az lenne az eszmenyi, de meg csak 1 kepesseguket fogjak elerni, az alcat 100%-ig.Ma 2x lettem a csapat legjobbja TP szerint 8as csataban, tegnap 9esben :C
    Epp most lettem meg a franciakkal amugy.
    Utanna meg a kinai agert aggodtam, mert a Type 58-ban a Type 34/85-1 vagy hogy legenysege van benne, ventivel is csak 88%-osak.A kinaiaknal meg vissza kellett vegyem a T-34/76-t hogy kikutathassam a kinai felderitot, igy biztosabb hogy a kinaiakat is meg tudom immar csinalni (jelenleg 87k).
    Szoval mar csak 35k az IS6.
    Visszaterve a Cometre, kb a KV-13 hasonlitott ra fenykoraban.Kicsi tank (gyakorlatilag egy mini IS, mert ez a tank volt az IS ihletoje), gyors is volt az 59 sebessegevel, turhetoen fordult, igaz picitt lassan indult el es vette fel a sebesseget.Mivel olyan pici volt, eleg sok 7es neheztankot szivattam meg, hogy bealltam a seggukbe, es mentem korbe korulottuk.(persze a kezdoket leginkabb)

    Drenadar egyikotok sem tud jol magyarul, se nem "ez miatt", se nem "emiatt", hanem "ezért" :P :DD

    csapee mit gondolsz, en miert kuszkodom ? kell egy jo prem tank hogy penzt gyujtsek, hogy a kifejlesztett tankokat amiket meg szeretnek kiprobalni, megvehessem.Miutan azokat kiprobaltam, mehet a WOT a sullyesztobe. (Azert talan meg neha elo fogom venni, majd meglatjuk).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák