Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GaburroSan

    aktív tag

    válasz LoLHunCsirke #34565 üzenetére

    Nem Nerfelni kellene mindig valamit!!!A megoldásra én már rég rájöttem!!! ;)
    150% + HP minden tanknak!!!Lightnak+Mednek+Heavynek (hogy tényleg heavy legyen!!)!

  • dfsz34

    őstag

    válasz LoLHunCsirke #34565 üzenetére

    Azért a TD-ket nem lehet egy lapon említeni az artyval. Ráadásul sok TD forgatható tornyos vagy eleve úgy készült, hogy a nulla gun dep vagy a pontatlan ágyú miatt leginkább közelharcra alkalmasak. Ráadásul a TD mindig spotot kockáztat, minden egyes lövésével, nincs szabad lövés gyakorlatilag, a kockázat mindig ott van és a hatodik érzék sokszor már hiába jelez.

    Hol van ehhez képest az, amit az artyk produkáltak korábban főleg magasabb tier-ben?

    Ráadásul az egyedülálló TD-ket szépen meg lehet kerülni, csak sokan szembe támadják, ami legbutább dolog.

    A kempelésről meg annyit, nézz körül kicsit, hogy mit csinálnak a top nehéz tankok, medek sőt scoutok is? Kempelnek ezerrel, miért pont a TD-ket nem szereted?

    Ha a TD-k láthatóságán állítanak kicsit, akkor szerintem más nem kell. Az tényleg durva, amikor láthatatlan szellem tankok lövöldöznek. Itt azonban hozzáteszem, hogy sok tank hasonlóan működik, pl cromwell. Úgy lőtt, hogy nem is láttam és nem tudtam spotolni.

    Az arty helyzet egy elfajult durva dolog volt, a TD-ket nem érzem annak. Ha nem TD-vel, akkor majd a nehéz tankkal fog kempelni ugyanaz a játékos. Ezzel nem tudsz mit csinálni, ilyen a stílusuk.

    Pont most volt csatám, egy top tank, is, full hp-n! támadás módban ott lapult a szikla mögött és hagyta, hogy két ellenfél támadjon engem egyszerre és kilőjön. Csak utána jött elő, amikor már lesebeztem őket, de lejárt az idő. Sebzett 200 valamennyit, mint top tank. Végig a hegyen kempelt. Nekem kellett nagy nehezen kiszedni egy is-t (type58-al voltam), mert addig nem mozdult meg, amig az ott volt, csak sok hp-t vesztettem és a végén már nem volt semmi esélyem a két ellenféllel szemben.

    Na pontosan ilyen játékosokat kapnál nehéz tankokban utána. Aztán mi lesz? Azért sírnál, hogy nerfeljék a nehéz tankot, mert mindenki kempel velük?

    Lehet finoman állítgatni a játék egyensúlyt, de szerintem ez most egész jó, hogy nem terrorizál 4-5 arty minden csatában. A TD-kre meg számítok, tudom, hogy hol szoktak lenni és egészen jól ki lehet őket kerülni.

Új hozzászólás Aktív témák