Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz gagyenkov #29663 üzenetére

    Én tényleg, komolyan kíváncsi lennék egy olyan replay-re ahol valóban a venti és/vagy a BiA jelentette a győzelmet.

    Mert olyant már számtalanszor láttam és tapasztaltam is, hogy pl a binoval megláttam messziről a foglaló ellenfelet, de venti és bia?

    Az kb olyan lenne, mintha a T34 12,4 sec töltés után lő és kilövi az ellenfelet és ha nem ő lő először, akkor az ellenfél lövi ki őt. Előfordulhat, de ez a gyakorlatban elképesztően ritka helyzet, ráadásul ha nem nyomod folyamatosan a bal gombot (amit amúgy sem ajánlok, mert nekem túl gyakran félrelő olyankor), akkor a reakció időd is hozzáadódik, mint tényező, aminek a szórása simán lehet több.

    Vagy amit még el tudok képzelni, hogy leszedik a láncot és az az egytized másodperc hiányzik pont. Előfordulhat, de milyen gyakran? Egy replay segítene elképzelni az ilyen helyzeteket, de kétlem, hogy van olyan replay, ahol ez tényleg kimutatható.

    Kipróbáltam az adrenalin rush-t is, de ott sem tapasztaltam, hogy érdemben hozzátenne bármit is a csatákhoz. Nagyon nagyon ritka helyzetben lenne értelme csak és csak olyan szoros csatában, ahol ezen múlna a győzelem. Elméletben jól hangzik, de gyakorlatban? Több száz csatát mentem adrenalinnal és soha nem kellett, soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy ezen múlott volna bármi is. Biztos van olyan, aki meg szentül hiszi, hogy anélkül nem gurulhat ki tank a garázsból, de én csak azt tudom mondani, amit tapasztaltam. Elképzelni el tudom a helyzetet, de a gyakorlatban soha nem kerültem ilyenbe.

    Ventit én ott használok, ahol a nála hasznosabb modulok már érdemben nem tudnak javítani a tank tulajdonságain.

    Nekem venti van pl a JT8.8-n, mert az annyira gyorsan céloz be, hogy egészen egyszerűen felesleges rá a célzásgyorsítás. Semmiféle gyakorlati haszna nem volt, mert alapból is ahogy rááltam a célra, már be is célzott, illetve ha finom rá kell igazítsam vagy követni a mozgását, akkor is mire lövök már réges régen becélzott teljesen, úgyhogy mehet rá venti nyugodtan. Kapáslövés TD-vel amúgy is ritka, de még ott sem vettem észre, hogy kéne a célzásgyorsító.

    Nyilván van, aki meg váltig állítja, hogy a célzásgyorsító nélkül nem lehet csatát nyerni a JT8.8-al, de én nem ezt tapasztalom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák