Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz PR0JECTNR56 #24639 üzenetére

    "A spontán idiotizmus ellen semmi sem véd, főleg nem az MM."

    Tegnapi Prohorovka "élmény", küldetés: a kis faluban foglalás.
    KV-1-el vagyok, kezdéskor 2 részre osztva a csapat. Az MM nem volt most vészes, tán 2-2 Tier6-ost rakott mind2 oldalra a többiek zömmel 5-ösök. Az egyik felük (medek, lightok) az útnál a fáknál, a másik fele (TD, Heavy) a sínhez közel kezdett. Gondoltam a sok siemka úgyis a síneket át a dombra meg a zászlóhoz megy, így elindultam az úthoz a lightok felé, úgy voltam vele onnan úgyis elindulnak felderíteni a pálya közepe felé.
    Na de mit csinált a gyököttagyú banda? Mindenki 90fokos fordulat és át a síneken... :W
    Én meg egy másik heavy indultunk el a másik oldalon felfelé, szépen araszolva, bokorról bokorra, de ilyenkor már rossz érzésem volt. A dombtetőn néha néha felbukkant 1-1 ellen, azokat csipegettük, és ezzel párhuzamosan megjelent egy ELC_AMX, és szépen fel is derített minket. Kilőni nem tudtuk, közben durván koptak el a csapattagok a zászlónál túlerő ide vagy oda, a hülyeségre nincs mentség. Kicsit hátráltunk mrt már spotolva voltunk, de kollegát kilőtték, én szemből kaptam egy heavytől az áldást (T6 naná), közben az AMX besunnyogott a seggembe és szétmart. Nem voltam ideges. A pályát úgy buktuk, hogy az ellentől max 5 döglött meg.
    De gondolom ezzel a jelenséggel azon a pályán már minden tapasztalt játékos találkozott. Hogy gondolhatták az idióták, hogy 1 fronton nyerhetnek?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák