Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elit3Zotya

    addikt

    válasz Dobi 562 #238663 üzenetére

    Dehogy van meg rá, csak most kezdtem el ezt a kihívás sorozatot, ebbe most nagyon belemerültem, a legjobbnak találom egyenlőre.
    Számomra tényleg jó kihívás és kellően nehéz is az már biztos. :DDD
    Egyenlőre ezekre szereztem meg sorban.
    Löwe, guard, super pöri, m10rbfm, super cheffe, super helcat. wz111-el 94.8% ról estem le 78-ra :O
    A KT nincs meg sajnos, de rálesek arra is. Elég jónak tűnik statok alapján, főleg az ágyú. Tiger 1-ig van meg az ág, lehet kifejlesztem :) Mennyi az elvárt hozzá.?
    tervrajzból aszem simán kitudom fejleszteni, szabad xp-m van 470 ezer ami durva, nem is tudom hogy gyűlt össze ennyi, de azt nem használnám el, láttam scheff élőjében ezt az object 780-ast, amit elvileg meglehetett volna venni szabadból, na arról lemaradtam. :O Pedig a ritka tankokat próbálom gyűjteni, a t22 med is megvan. :B (55 misi volt :((( )
    Most ezt a tier 7-es type 62-őt találtam a garázsba ártatlanul. Nézegetem mennyi az elvárt hozzá, mentem gyorsba egy csatát minden féle felszerelés és legénység nélkül hogy mutassa a mod. :DDD 1500 at ír első csata után, szerintem az lesz a végére 2000e kb, talán megpróbálom ezt. Eléggé tetszetős a kis tank.
    Vagy még itt van az lt432 8-as könnyű. Ez 2200 at kér jelenleg, de végére gondolom vagy 2800 tuti kell neki, ez még talán menne.

    S24 Ultra Titanium Gray ( Moto EDGE 50 Pro eladó )

Új hozzászólás Aktív témák