Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz hmb #235638 üzenetére

    En megvalogatom,szerintem mindenki ismeri az adot tankot amivel epp csataba indul,hogy mire kepes.Azzal inditok,hogy megnezem milyen tankok vannak az ellenbe es aszerint valaztom meg a loszer tipusat.T8-ban nem szoktam,oda mar tenyleg csak vegso megoldaskent kell.T9ben wz 114 be szoktam esetenkent mert egy hulladek agyuja van,nem a leg alja de ott tobbszor kell meg vissza is hozza nagy alltalanossagban.T10 ben viszont van,hogy azzal inditok alapbol pl a vz55ben nincs is mas csak “gold” :D Ott is a medeknel ritka,hogy kell.Meg ott is megvalogatom mikor hasznaljak es ne.
    Mondjuk engem nem erdekel mar se a plecsni az az asz,mar tul vagyok ezeken,mar probalnek elvezetbol jatszani,mar amikor sikerul es nem a hajam tepem :D
    Szerintem kell a kihivas,ez ad nemi elvezetet meg adrenalint.
    Semmi ertelme annak,hogy bekuldom a goldot azt csak lovoldozok, az kb arty szint pufpuf azt jolvan,hu mennyi killem lett stb ;]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák