Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Barret001 #225005 üzenetére

    Teljesen mindegy mennyi tudás kell hozzá, a csalás akkor is csalás. Az ilyeneket végleg ki kell vágni a játékból.

    ***

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Barret001 #225005 üzenetére

    Ha nem a piros vonalnál kempel végig, akkor olyan sok tudás nem kell az aimbot használatához. Megkeresi a gyenge pontot helyetted, illetve vannak előre programozott algoritmusai, hogy pl terepakadályokat is figyelembe vegye valahogy.
    Azt is tudja, hogy mozgó ellenfél elé céloz, de az a durva benne, hogy a célzási folyamat folyamatos még mozgó ágyúcső mellett is. Kézzel ez lehetetlen, annyira finoman kéne mozgatni az egeret. Állítólag vannak gémer egerek, amik tudnak olyant, hogy kisimítják a mozgást, de azok nagyon drágák és én is csak olvastam róluk.
    Még régen amikor nem voltak banok ilyenért, kipróbáltam az akkori verizóját. Hát tényleg csak annyit kell csinálni vele, hogy célra állni aztán ennyi. Sőt volt olyan bekapcsolható funkciója is van, hogy magától lőjön, ha gyenge pontot talál. Illetve az is bekapcsolható, hogy megkeresse az ellenfelet azon a környéken, ahova néz a játékos.
    Én 5-6 éve próbáltam, azóta szerintem sokat fejlődhetett a program. Ha azt gondolod, hogy nem ad jókora előnyt, akkor rosszul gondolod. Főleg most, amikor arany lőszerrel durrogtatnak a játékos.
    Egyedül az RNG ami beleszólhat, de ahogy írtam a szórás és a célzókör a lehető legminimálisabb, olyan finoman mozgatja a célzókört, ágyúcsövet. Kézzel ilyent szinte lehetetlen, sőt szerintem lehetetlen is, maximum spéci gémer egerekkel lehet valami hasonló célzókör mozgatást csinálni.
    Én tegnapelőtt egy farmbottal futottam össze és ki is lőtt kettő idióta csapattársamat is. Azt csinálta a tank, hogy állt a kezdőkörben és minden látható ellenfélre rácélzott és lőtt. Kilőtt 2 csapattársamat is. Ráadásul ez fejlettebb verzó volt, mert takarásban voltam és kilógó tornyomra célzott.
    Régen nagyon gyakoriak voltak az ilyen farmbotok, most 2,5 hónap játék után ez az első, amivel találkoztam, de ez okosabb, mint a régiek. A régiek pl a mozgást nem tudták lekövetni. Ez a rohadék meg megkeresi a gyenge pontot, megkeresi a takarásból kilógó pontot és szerintem előre is céloz ha mozog az ellenfél, mert egyik csapattársam teljes sebességgel ment és kilőtte.
    Vagy xp-t vagy kreditet farmolt vele a gyerek, mert prém tank volt, skoda t40.
    Sőt van vagy volt még fejlettebb verzió is, ami mozgott, előre hátra kicsit, hogy a wot botkeresőjének ne tűnjön fel. Ez amivel találkoztam viszont nem mozgatta a tankot, csak állt a spawn helyen, ahol a csatát is kezdte és belelőtt mindenkibe, aki megjelent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák