Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Swinegod #224273 üzenetére

    Igen, de csak azóta, hogy az arany lőszer lassan alap lőszerré válik. 60tp normál lőszerrel kétszer se vitte be, aranyra váltottam és kapott 2 taslit a búbján egyből. Ha nem spammelte volna az arany lőszert az E5, akkor lehet próbálgatom én is tovább alap lőszerrel belőni a búbját.
    Mondjuk mindegy is, mert mindenki arany lőszert tölt és belövi. Csak abban bízhat, ha kiszámíthatatlanul rángatja a tornyot, akkor talán elvétik.
    Én le is tettem erről az E5 az ágról emiatt. A t29-t kifejlesztem, az egy jó kis tank, de tovább nem megyek. Felesleges. Talán még a t57 heavy, de azzal meg meg kell jól tanulni játszani, nem tolerálja a felhasználói hibákat.

    [ Szerkesztve ]

  • Geller72

    veterán

    válasz Swinegod #224273 üzenetére

    Most mentem ezt a kört vele. A szokásos 5:15(14) -es bukta, csata ideje 4:26. Ha nem trágya a csapat, ennek a dupláját simán meglövöm vele, ha lehet vele helyezkedni, ahol rejtheted a kupolát, és/vagy le tudod mozogni és/vagy olyan tank van veled szemben, aminek pontatlan az ágyúja ( 50 proto/Deffender..stb) akkor nem igazán lövik be. A sarok-dombharc a legjobb pálya neki. :D. Jobbos sarokba berakom, onnan ugrálok ki lőni, akkor nem igazán fogják meg. Itt is csak úgy tudtak sebezni, hogy körbevettek, mert én maradtam utoljára, elég szépen tartottam ezt a részt, de ugye 6 enemy ellen két oldalról esélyed sincs. Ennek ellenére nagyon nem kezdőknek való tank. Sokat dob pozitív irányba a dolgon, hogy nem csak előre mozgékony, hanem hátra is, így sok minden ki tudok mozogni vele. Jó az alap látótávja is, sima ukkerrel nekem 450m felett van, bár agyalok rajta, hogy erre is rakok turbót, mert a Phasenak is sokat dobott a mozgékonyságán. Ennek a "vonalnak" (E5 is) jellemzője az az agyatlan gólyafészek a tornyán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák