Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz popey37 #214538 üzenetére

    Pár korrekció:
    -A "gold" az nem egy külön lőszertípus. Csak azért mondom, mert beleírtad a felsorolásodba. Az ún. "gold" ammo lehet HEAT, APCR, és artyknál RRO is (bár ez utóbbi asszem jelenleg ki lett véve).
    -A HE és az RRO ugyanaz, csak a HE angolul van (High Explosive), az RRO meg magyarul (Repesz ROmboló).
    -Nem alaplőszerre van korlátozva a 3 kaliber szabály, hanem lőszertípusra. Minden AP típusú lőszer (AP, APCR) esetében van ez a szabály, mindegy, hogy prém lőszer, vagy sem. A HE típusú lőszereknél nincs (HE, HEAT, HESH).

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • Swinegod

    őstag

    válasz popey37 #214538 üzenetére

    Amúgy kicsit sarkít a képeken a szög, utólag láttam csak hogy ilyen elképesztő neccesen még a 30mm-es részt találtam el mind2-vel, szóval ez csak hihetetlen balszerencse

    Egyrészt amit lőttem sima AP szóval nemértem minek lett felhozva ha arra gondoltál másrészt az hogy alap lőszer eléggé sarkított kifejezés mert az APCR alaplőszer elég sok mindenen míg máson a sima AP a gold. Az AP kap kompenzációt, 5°-ot, de az APCR is, 3°-ot, a HE, HESH és HEAT nem kapnak az igaz, de azoknak tök mindegy is, ugyanis HE/HESH nem pattanhatnak le, a HEATnek meg az auto pattanás szöge 85° vagyis gyakorlatilag lehetetlen eltalálni valamit úgy HEATel hogy lepattanjon ezért van az ha rátöltöd pld a 8-as kocsival a HEAT-et a svéd TDkre be fogod vinni őket frontból, kivéve a 10est ha megeszi a heat shield az elején. A 10-es STRV-ről max akkor pattansz le Jpz E100-al ha eltalálod azt a 2 kis részt ami 60mm, elég érdekes a páncélja annak a tanknak, 40-50-60mm random helyeken szóval ha lepattansz erről aki eléggé rosszul találtad csak el vagy HEAT ugye ami ellen ki van találva a heat shield az elején

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák