Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz EQMontoya #210838 üzenetére

    Abba belegondoltál már, hogy abból a 600+ tankból hány csatát kell összeállítani? Nem csak a tiédet, hanem (elméletileg) másik 19-et is (mert ugye 20x30=600). Ehhez vedd hozzá, hogy a tankosztályok és a tierek eloszlása is egyenlőtlen. Sőt, ha a várólista csak azt az 5 tiert mutatja, ahova bekerülhetsz, akkor ha +/-1 tier lenne a szabály, az a várósor értelemszerűen a 3/5-e lenne (egyenlő eloszlást feltételezve), azaz kb. 360.
    Nemrég szépen levezettem, hogy egy 100k-s szervert feltéelezve kb hány tankból kellene választania az MM-nek, hogy neked párt találjon. Mindössze pár darab tankból, és akkor még az értékelést nem is nézte. És egy EU szerveren nincs is szinte soha 100k játékos, mostanában csak a fele.
    Szóval szakadjatok le a +/-1 tierről, nem lesz olyan! Sokan itt a fórumon is, és máshol is bőven elboldogulnak +/-2-vel is, és köszönik szépen, megy nekik a játék, nem is rosszul. Nekem nem, de nem az MM miatt, hanem mert béna vagyok hozzá. Csak én nem fogom másra.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák