Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xAttilax

    őstag

    válasz ooloo #196614 üzenetére

    na itt vagyok és kezdem elfogadni az elméletedet csak még mindig egy kérdésünk maradt nyitva:
    van 3 játékos: te, én és az öreg diegho (játékban W00ha)
    nálad a legtöbbet sebző tank STRV 103B: 2145-el (nincs több tankod 2000 átlag DMG-vel) ez Tier X-es. Jövők én: S.Conq: 2995 a max és a te maxodat már Tier VIII-as tankokkal elértem: Lorr: 2144, Emil 1: 2135 szóval kijelenthetjük, hogy köztünk van egy nagyságrendi különbség.
    Aztán diegho: Max T57 HT 3777 és ő már 9-es szinten simán elérte az én maxom, a tied meg 7-es szinten: IS: 2177. Szóval ő 1 nagyságrenddel jobb nálam és 2-vel nálad.
    Szóval vagy TE egy komoly negatív manipulálással, vagyok ÉN aki úgy érzi, hogy nem nyúltak az accomhoz (minden olyan amilyen kb lennie kell) és diegho mester akinek az elméletünk szerint egy nagyon pozitív befolyásolása van. Ez rendben is van, hisz ha tudják manipulálni a játékot akkor meg is teszik (az elméletünk alapja).
    De miért Téged, popey37et, Carasc0, ughhh... stb manipulálnak negatívan és miért nem engem, dieghot, olliet vagy peterson79-t?

    A pénz annyira nem lehet hísz mondjunk ahogy nézem diegho nem költött többet mint te vagy popey37, szóval marad a kérdés, hogy mi alapján történik az accuntok kiválasztása? ha ezt megtudnánk fejteni akkor már majdnem tökéletes lenne az elméletünk.

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák