Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz notika77 #179622 üzenetére

    Nem szakaszoztam már jó ideje, magányos farkasként tolom. ;]

    Már reagált is a WG, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsak lesznek:
    "Hello farkasjano:

    Thank you for contacting the Wargaming Support Team.

    I'm sorry to hear that you are encountering such players in our games.

    However, keep in mind that being bad at the game is not a rule violation. It's a part of becoming good at it. We cannot suspend players for not playing on a certain level unless there is subspecies activity on the account. (For example a bad player has bought an account with good stats.) In that case the violation is account selling.

    Also chat violations are handled by an automated system. After you receive a certain amount of reports the system suspends you. If you keep this behavior up you will end up with a permanent chat ban.

    I'm sorry we have to take such measures but rules are rules and should be followed.

    If you have any other question, don’t hesitate to come back in touch with us.

    Wish you have good luck in your battles and have a nice day.
    Kind regards"

    Mondjuk ez a nesze semmi fogd meg jól.
    Csak azt nem értem, hogy miért nem kaptam még végleges ban-t!?
    Pedig ha őszinte akarok lenni, szerintem már simán rászolgáltam.
    Tavaly november 1 óta ez az ötödik tiltásom! Hol van itt a következetesség!?
    Persze most magam ellen beszélek, de már esküszöm tényleg jobb lenne ha véglegesre tennének, mert azt egy kis időt követően megszoknám és hozzászoknék. Így viszont, hogy egy hétig nincs, majd ismét van mondjuk két hétig, sokkal rosszabb. :U

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák