Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zuri

    tag

    válasz po1son #145710 üzenetére

    Több mint 6 éve játszom, azóta lett egy gyerek, így kb este van kis időm játszogatni. Ez a saját accom 50k+ csata meg minden, csak tényleg amikor van rá idő akkor játszom és nem híreket olvasgatok. Évek óta jönnek mennek hírek meg minden komolyan azt sem tudtam ma van a patch napja. van állás, család, kerti munka miegymás. Fáradtan besörözve leülök és játszom. Azért lett kitakarva a nick mert nem akarom, hogy akárki rám keressen. :P
    Ja több is lenne mint 30 mivel már szinte minden ki van fejlesztve, csak kredit kellene, hogy meg tudjam venni :P Lehet nem kellene kisebb tierekre elkölteni a pénzt, de olyan jó nosztalgiázni és tankokat gyüjteni :)

    És elnézést Janó, hogy a fórumon meg mertem kérdezni ezt, elnézést, hogy nem azzal fejezem be a napjaim, hogy minden játékot amivel játszom a híreit átolvasom, hogy képbe legyen a dolgokkal. De gondoltam ezért van a fórum és ezért vagy te, hogy megválaszold esetleg az ilyen felmerülő kérdéseket. Köszönöm, hogy nem voltál lenéző, köszönöm a kioktatást, hogy kellene egy napomat csinálni, hogy az aktuális fejlesztésekkel képbe legyek. Remélem máskor is számíthatok a baráti válaszodra :R

Új hozzászólás Aktív témák