Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #13815 üzenetére

    Tény, hogy lassan céloz, de azért az IS-7-nél 0,4 seccel jobb, ami nem kevés. Az a pontosság sem annyira rossz, szvsz pont 0,36-nál kezdődik. Tudod mit meg nem adnék, hogy a Type-nak is ennyi legyen?

    Én a 13 90-et nem szeretem, ott viszont már tényleg kellemetlen a 3 másodperces célzásidő, mivel ennél a tanknál sokkal gyorsabban történnek a dolgok. Heavy-n még úgy-ahogy elmegy a 2,9-3-mas célzás, de egy light tankon szánalmas. Ráadásul pontatlan is, és nem egy tank oldaláról képes pattogni a 90-es. Gondolkodok is rajta, hogy visszarakom a 75 miliset, mivel az legalább pontos, könnyű tankhoz méltó célzásidővel rendelkezik, és jobb a DPM-je is. Btw, szép 50 100 stat.

    Hogy miért kell a pontosság? Minden "könnyen sebezhető" tankot szeretek supporter-ként használni, legyen az med, light vagy heavy. Beválik, így van jelenleg a Comet-tel és a WZ-131-el is unicum szintű E értékem. Érdekes, hogy a win rate még ilyen átlagnál is csak ennyi. Amit nem értek az az, hogy egyesek pl Type 59-el pár százzal kevesebbet sebeznek nálam átlagban, mégis jobb a win rate-jük, mint nekem, pedig azzal a tankkal általában szakaszban játszok.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák