Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Atlantis #11140 üzenetére

    Én nem régóta játszom, de ez volt talán 3. ilyen akció. Havonta-kéthavonta egy biztos van.
    Mondjuk nekem némi kísérletezés után összeált a kép, ez már nagyjából a végleges. Azt feltételeztem, hogy 4 skillig tudok eljutni, de a negyediket már nem fogom kihúzni

    tankra két skillig:
    legfontosabb skillek: hatodik érzék, bia, javítás, emellett a mozgékonyság (kuplungégető, off road) és a hatékonyabb lövés (halálos szem, pillanatkép)

    első: hatodik érzék, kuplung égető, halálos szem a többi javítás
    második: bia
    harmadiknak meg pillanatkép, off road, javítás a többinek
    negyediknek meg tetszőlegesen valami, sofőrnek meg lövésznek javítás, töltőnek tűzoltás (ezt lehet, hogy lecserélem adrenalinra később)

    td: legfontosabb skillek: hatodik érzék, bia, kamo, emellett a mozgékonyság (kuplungégető, off road) és a hatékonyabb lövés (halálos szem)

    első: hatodik érzék, kuplung égető, halálos szem, kamo
    második bia
    harmadiknak: off road, kamo a lövésznek meg a parancsnoknak
    negyedik: tetszőlegesen valami, javítás tipikusan, sofőrnek kamo

    könnyű tankot még nem próbáltam, ott ezek mellett érdemes a kamot nyomni meg a látótávot (parancsnoknak meg rádiósnak van) meg a sima utazást, hogy menet közben is lehessen lőni

    amit még ki akarok próbálni, az az adrenalin roham, hogy milyen a gyakorlatban, de majd csak később tudom, azt még esetleg érdemes, mert többször voltam már úgy, hogy csak nagyon kicsi hiányzott ahhoz, hogy én maradjak életben és az ilyen helyzet főleg végjátékban fordul elő, ezért a győzelem vagy vereség múlhat rajta, ha alacsony hp-val is de tovább tudok menni

Új hozzászólás Aktív témák