Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    válasz kchryss #110720 üzenetére

    Nalunk esl-es idoben volt olyan, hogy bejott az ellen nagy arccal jatszani, mert nekik 2800 koruli wn8-uk volt, nekunk meg 1800-2300. Csak azzal nem kalkulaltak a 2-3. acc-os fiuk, hogy mi elso acc-al toljuk, es a stock tankokat is vegigszenvedjuk. Ha ezt vegiggondoljak es megnezik az utolso par ezer csatankat, akkor nem lett volna olyan égő kikapniuk. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • vgabri1

    tag

    válasz kchryss #110720 üzenetére

    Sajnos én ebben a cipőben járok. 25k csatám van és 609 wn8-am. A 6 éves fiammal kezdtünk el játszani évekkel ezelőtt és csak az számított minél hamarabb tudjunk nagyobb szintű tankot szerezni, nem érdekelt semmi csak szórakoztunk, éveken keresztül. Azt sem tudtam hogy van fórum, xvm, módok, klánok sőt még ismerősöm sem akivel szakaszoztunk volna. Először kb 1.5 éve nézelődtem a neten hogy van e valami csalás vagy kód ami meg könnyítené a játékot és akkor találtam rá a fórumra. Innentől gondoltam hogy komolyan érdekelne a játék. Azt tanácsolták hogy csináljak külön accot a fiamnak és nézzek oktató videókat a YouTuben. Sajnos akkoriban 19k csatám és 295 wn8-al rendelkeztem. Napi 1-el tudtam javítani a statomat. Nehéz így haladni mivel későn kapcsoltam. Próbálkoztam klánokkal is de a csodálatos wn8-al csak kis csapatban sikerült bekerülni, ahol nem volt olyan csapat társ aki segített volna a fejlődésben. Aztán ki is léptem. Egyszer volt lehetőségem két kék játékossal szakaszoznom ők rengeteget segítettek csata közben is és nekem is sikerült az nap 1400 wn8 napot zárnom. Azért így könnyebb fejlődni és okoskodni.

Új hozzászólás Aktív témák