Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    Tegnap végre rászántam magam és megvettem a T57 Havy-t. Két kört mentünk vele szakaszban ketten és mondanom sem kell hoztuk a kört ahogy meg volt írva elég jól pattintott a tornya . Régen is úgy volt , hogy ha átképeztem a legényeket kreditért akkor csak 80%-ra tolta fel őket ? Ez azért így elég gáz ! Az E1 nagyon bejött remélem ez is lesz annyira jó vagy még jobb.

    E25 témához. A kettővel ezelőtti frissítéskor vettem meg és azóta mentem vele több mint 120 kört . Saját tierben mint a legtöbb tank okosan használva szerintem is OP ,de ha szétbarmolják akkor ez volt az utolsó prém amit vettem . Legutóbb a TYp-ot vettem meg évekkel ezelőtt és azt is teljesen leírták mára ! Az utolsó csepp az volt , hogy eltörölték a kedvezményes MM-et . A 181-es pen Tier10-ben nem elég . Tegnap is volt még egy Tier8-as tank pár kilences és a többi nagy vas . Gusztustalan amit a WG csinál ezekkel a fizetős tankokkal .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák