Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Kean_Sorbo #64392 üzenetére

    "Majmolsz te mindenkit, csak téged nem látunk bizonyítani. Itt mindenkinek nyilvános a játék neve, csak a kurva okoskodóknak nem."

    A fórumozásom kezdete óta (2013. ápr.) publikus a wot nevem, ami egyezik az itteni nickkemmel.
    Még külön kértem a moderátorokat, hogy legyenek kedvesek az az archívum első hsz-ébe is betenni az azonosítás végett.
    És igen, az első accom - bár bizonyítani nem tudom, de igazából nem is akarom.
    Replayt nem töltök, mert nincs bekapcsolva, másokét viszont általában megnézem, mert valóban lehetnek tanulságosak.
    Ha esetleg van némi időd, átfuthatod a hszemiet, látnod kell, hogy a 90%-uk építő jellegű, tanácsot adó - a múltkor speciel Neked is segítettem megmagyarázni valamit, de nem jött rá reakció - semmi baj, nem vagyok sértődős.
    Csak gáz, hogy 1 db, nem elég precízen megfogalmazott, félremagyarázható kijelentésre több kötekedés és sértegetés esik, mint amennyi köszönet 10 tanácsadásért - nem csodálom, hogy a veteránok nagy része már lelécelt innen, vagy csak nagyon takarékon nézegeti a fórumot...

    "Tessék itt van a múltheti pár meccsem. Nem kellet farmolnom. Tessék a nagy szar lassú vasakkal ilyen a statom:"

    Igen, a múlt héten ilyen volt. Nekem meg 81% volt az AMX 12t-vel, 17 csatából. Ennyire jó lennék? Aligha, csak volt egy jó szériám.
    Bocs, de 50 meccs nem elegendő mintának, ahhoz legalább 200 kell, de inkább 1000.
    Való igaz, ha megnézzük az utolsó 300 csatádat, akkor már jobb értékeket kapunk; 52-56%, de azért ez még nem a "lehozom egyedül a meccseket kategória".

    Elismerem, én még nem mozgok ilyen magas tierekben (leginkább azért, mert még nem érzem elég jónak magamat), de nem is szoktam dicsekedni az eredményeimmel, pláne nem túlértékelni.

    Részemről zárom a témát, jó éjt!

Új hozzászólás Aktív témák