Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N. A. Attila

    csendes tag

    Ezt az egész statisztikázást kellene elfelejteni szerintem, mindenki csak stresszel rajta, aki nézi. Akinek számít, az mindég valaki más miatt veszíti el a csatát, ráadásul az ég egy adta világon semmit nem tehet ellene. Mert ne mondja nekem senki, hogy amikor a 30. másodpercben már 6-0 az ellen javára, akkor ott nagy dolgokat lehet alkotni... Esetleg 1000 csatából egyszer. Múltkor is beírta a figura, hogy 30% for win. Mondom neki felejtsd el a statisztikákat, marhaság az egész. Meg is nyertük simán 3 vagy 4 killt tettem én hozzá az IS-3-mal. Viszont mindenki marha frusztrált lesz, aki komolyan veszi. Vagy ha 30% az esély a győzelemre, akkor el se kezdjek játszani?
    Mondjuk az 52k-s paradicsom lentebb azért meglepett.... De nincs xvm-em, nem is lesz, jobb nem látni a jövendőt. A sok kék meg lila meg vajon hányadik acc-ot húzza épp a wn8 miatt? Aztán megnézem az adatlapját a padlizsánnak, és kiderül, hogy összesen 3 tankkal megy, és húzza velük a statot mint állat. Nekem ez nevetséges. Virtuális péniszméregetés. Én azért játszom, hogy minél több tankot kipróbáljak. Amivel jól megy a játék, azt megtartom. Egyedül itt látom értelmét a history-nak, meg lehet nézni mivel milyen eredményes voltál, igazolják-e a számok az érzésed. Boldog vagyok, ha heavy-vel vagy TD-vel 3-4 kill-t összeszedek, és mérges, ha a saját kapkodásom, hülyeségem miatt nem sikerül még 1-2. De, hogy a nap végén mennyivel nőtt a wn8.... Mittom én. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák