Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz GaburroSan #59306 üzenetére

    Az alapelv nem azt jelenti, hogy néhány másik tankon ne lenne értelme.

    A WG is páncélt ajánl: WTE100 ha jelent ezt bármit is, bár szerintem elég jó ajánlásaik vannak és érdemes megfontolni.

    Nekem alapból ment fel rá, mert volt szerencsém bekapni korábban a he lövéseket a borsóval meg a wt auf pziv-el és nem örültem neki.

    De mondok egy erősen páncélozott tankot, a tortoise-t, ahol pontosan tudom a hatását. Amíg nem volt fent a repeszpáncél, addig folyamatosan, egy csatán belül akár kétszer is kilőtték az egyik töltőt, akit a fenti gyenge ponton keresztül ki lehet ütni. Gyakorlatilag minden olyan csatában, ahol meglőttek a tankot, az egyik töltő kaput, ami nagyon idegesítő volt. Valaki adta a tippet vagy valahol olvastam, hogy repeszpáncél kell rá és akkor nem sérül a legény.

    Meguntam, hogy szinte állandóan kilövik a töltőt és feldobtam a tankra a repeszpáncélt és utána hoppá, megszűnt teljesen a jelenség. Olyanra nem is emlékszem, hogy kétszer kilőtték volna a töltőt, ami korábban nagyon gyakori volt, de még egyszer is csak nagyon ritkán sikerült és azt ugye tudom gyógyítani, szóval abszolút bevált. A leghasznosabb modul volt a Tortoise-n a bino és töltésgyorsító mellett.

Új hozzászólás Aktív témák