Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Közeledik az X Fold3 Pro

    ma A kínai bemutató után megtartotta a Vivo a nemzetközit, de még nem Európában.

  • PC-s demót kap a The Alters

    gp A teljes kiadás már konzolokon is elérhető lesz majd, a próbaverziót azonban csak Steamen és Microsoft Store-ban érjük majd el.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigobert

    tag

    válasz Pete55555 #47323 üzenetére

    (#47322) Enzolord és (#47323) Pete55555:

    Nem fejlesztési szándékkal kérdeztem, inkább elméleti kérdésnek szántam. Tehát melyik lehet az a proci, ami max. beállítások mellett kiszolgálja a játékot, és emellett a legolcsóbb.
    Az egy szálon erős Intelt próbáltam szűkíteni. Saccra én is az i3-at mondanám, de a G3420 érdekesen hangzik.
    Pete, ezekkel van tapasztalatod WoT terén?
    Én Athlon 750k-t használok otthon (@4GHz), mert 19k-ért jónak gondoltam, de egy szálon nem egy csúcs. Mint sokakat, engem is bosszant a dolog, hogy kb. 3 magom parlagon van, így a 60fps csak megszorításokkal érhető el stabilan HD7770 mellett.

    Persze az is előfordulhat, hogy rosszul látom a dolgot, és alapból a videókarim a gyenge. (Mondjuk annyira nem tűnik különlegesnek a wot grafikailag.)

Új hozzászólás Aktív témák