Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g85j

    tag

    válasz PR0JECTNR56 #39492 üzenetére

    "Sand River/Erlenberg duón, annyiszor sorsol ide a játék, hogy már sírógörcsöt kapok a puszta látványuktól is."
    Engem is 10-ből 9-szer. Az 1 ami kimaradt, az meg Himmelsdorf/Sztyeppék....
    Az új pályával eddig pontosan 3-szor sikerült találkozni, és azért átlag 20-25 csatát lenyomok egy nap.
    Kicsit unalmas...

    És a "múltkori" E100 témához, tegnap már nem volt kedvem mivel menni...s elővettem, mert kínlódok a stock IS8-al, T28 Protoval...és még 1-2 általam nem kedvelt tankkal.

    Eleinte nem szerettem, de tegnap úgy indultam vele, hogy nagyon jó tank ez, de azért csak óvatosan....
    Toltam vele vagy 7-8 csatát, egy 600xp-s(döntetlen) a többi pedig 800 -1200 xp között, az átlag sebzésem pedig 2200-ról 2400 felé ment, igaz nem régóta van meg rá a nagy löveg....Nem vagyok statbuzi, csak kíváncsi voltam, mit tudok vele alkotni.
    Első meccsen 5800 sebzés, meg kb 10k ami pattant rólam. Aztán 6k feletti sebzés és 8k körüli pattant rólam. A legkevesebb sebzésem is min. 3k volt. Ja, s összesen talán 5 goldot lőttem el. Így még prém nélkül is hozott egy keveset, úgy hogy 3 csatában ki is gyújtottak.
    Brutál tank ez! szerintem

Új hozzászólás Aktív témák