Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz sith7 #34572 üzenetére

    En szinten.Kesz rohej, hogy 2x oldalba lovom az E100at arannyal - merolegesen voltam neki - es 0 sebzes.
    Most pl arannyal lottem az aljat, nem vitte at. Betoltottem a panceltorot, es ugyanott meglove kilottem.
    Es biza az a +5 atutes amit Diegho ajanl, az is jolesne, viszont a JPZ 100 felso lemezet nem tudom atloni a 240 atutessel, arannyal meg atviszi.

    Amugy meg lenne 1 + otletem.Magas szinten meg azert elvezhetetlen a jatek, mert a tankok nagyon sokat sebeznek, pl bekapsz 3 talalatot, es veged - es ha mar 2-t bekaptal egy lassu nehez tankkal, akkor megy az udules, mert nem akarsz a 3ik talalattol kifingani.
    Pl minden urmeretet - most pl legyen az FV 183mm-es lovegerol szo, a mm-t szoroznam pl 5-el, es osztanam mondjuk 2,5-el, vagy 2-vel. Szoval 183*5/2,5=366, ennyit sebezne.Egy 75mm-es loveg meg 75*5/2.5=150.
    Es akkor vigabban lehetne elorenyomulni, mert nem pusztulsz meg 3 lovestol, lehetne csikicsukizni - gyozzon az ugyesebb, stb.Egy 210mm-es tuzersegi loveg sebzese meg 420 lenne a keplet alapjan.Tehat egy Mausba kellene vagy 7-8 loves, csak tuzersegtol hogy kinyiffanjon.Ugy erzem, ezzel kicsit felporogne a jatek, es a kezdok is jobban elveznek, hogy tovabb tudnak lovoldozni, mert nem halnak meg olyan hamar...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák