Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz GeneraL_XTX #24780 üzenetére

    Hát igen, de mindenki azt mondja német vonalon az egyetlen ág, amit érdemes húzni az a medium.

    Szerintem meg a TD, de hat izlesek es pofonok.

    De erősen gondolkodok, h elmegyek inkább ott is a heavy irnyba, a Tigrisek felé. Médiumban inkább az oroszokat kellett volna erőletetni, nem a heavy ágat, mert oké, hogy a KV-1s-ig tök jó móka volt, de minél többet olvasom a fórumot annál jobban félek, hogy az IS vonal atovábbiakban nem lsz valami jó móka :U

    Nekem speciel sem a KV-1, sem a KV-1S nem jott be, IS-t meg se vettem, eleg volt a kinai klonjaval szopni.

    T7 heavyk kozul meg mindig a T29 a leguniverzalisabb, jobban all neki a dombos terep, meg joval kiszamithatobb az agyuja, mint a szovjeteknek.

    Tigrissel nehez jol jatszani, mivel csak a nagyon benak nem lovik at szembol. Messzirol kempelni viszont jobban tud, mint a tobbiek, csak hat egy heavynek elsodlegesen nem ez lenne a feladata.

    T8: nagyon regen jatszottam mar T32-vel, de annak idejen nem tetszett, hogy mindenrol lepattant. (vagy csak en voltam parezer koros kezdo, aki meg nem talalta meg a bohoc skint.)
    Tigris II viszont nagyon jo, mind pancelzatra, mind csuzlira, csak picit lassabban tolt, mint a tobbiek.

    T9: E75-nek jot tett a bazinagy nerf. Ugyan hegynek felfele lassabb lett, DE sokkal gyorsabban fordul. :DDD
    M103 sem rossz, de azzal total maskepp kell jatszani, mint a fejnehez T29/32/34/30-cal, mert annak a hasa kemeny, fejet viszont siman atlovik. :(

    Asszem hetvegen meg lett a siemkawagenre az XP, de nem hiszem, hogy megveszem.
    T110E5-tel sem merek menni, mert T10-hez nagyon keves vagyok.

    Illetve ott inkabb World of Tank Destroyers megy.
    Amint kidugod a fel lanctalpadat valahonnan, egybol benyelsz 3-4 kosza lovest a semmibol. :W
    Legalabbis utolso E5-os koromben tuloldalon 7 TD+3 T10 arty volt, nalunk 5 TD+3 arty. (ennyit a nagy arty nerfrol...)
    Probalj meg igy Rambot jatszani. :DDD

    Na de sebaj, T110E4-re is megvan a zikszpe. :DDD

    Medek: gyakorlatilag egyszerre jatszottam 4 med aggal:
    T34-2-ot ruhellem a -5 fok gun depression, meg az 5 masodperc celzas utan bumerangot hajigalo csuzli miatt.
    Panther II nem rossz, de tul nagy es lomha celpont.
    Indien-panzer max kempelni jo, masra nem igazan,
    Eddig a Pershing tunt a leghasznalhatobbnak, kisebb, mozgekonyabb, mint a nemetek, jobban fekszik neki a terep, meg a csuzlija ugyan nem nemet, de eleg jol lehet vele loni.

    Leo PTA-t 2 honapja megvettem, Patton, E50 is vagy egy-masfel honapja ki van fejlesztve, de azota alig mentem a medekkel, T34-2-vel mar vagy 3 honapja napi duplakat sem mentem, hianyzik meg 75k XP ahhoz, hogy eladhassam a francba.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák