Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elf

    aktív tag

    válasz ddt500hu #246702 üzenetére

    "Miért jobb a frontvonal?"
    Mentem egy párat és ahogy sejtettem tudom árnyalni ezt a szép képet:

    1. Igen, ahogy más is említette csak 8-os ellen mész. Mindig top tier vagy. :K
    Igen, de pont a Tier8 tele van op prémiumokkal amik között simán van egy Tier különbség.... ha nem több.
    2. A lövéseiden kívül egy csomó mindenért kapsz kreditet ami a randomban nincs. Tüzérség, ösztönzés, füstfüggöny, felderítő repülő stb.
    Igen, de nagyon sebzés központú ez a mod. Felderítés kevésbé fontos mint randonban, flankelés csak elvétve játszik, marad a dámázs ahogy a csövön kifér. Ha magas dpm-es tankjaid vannak akkor jól jártál amúgy hátrányban van az ember
    3. 3 csata megy le óránként, ezzel rengeteg időt spórolsz a randomhoz képest. Belépés, kilépés, csatajelentés bámulás ez mind ritkábban történik meg. Több a tiszta játékidő.
    Aki akarja nézegeti aki nem az meg nem . A nézegetés a játék része. Ellenben amikor a map másik felén dúl a csata mert itt elfogytak akkor nem 1 perc odaruccanni. Meg lehet lerakáskor lukra futni hogy hát mégsem erre jönnek. Meg van amikor dúrván bukó a meccs de végig kell tólni nincs választás. Szóval vannak ilyen üresjáratok benne.
    4. Biztos van még. :K
    Van biza.
    Újra-spawn úgyhogy lehet jolózni bele az ellenbe mert van máááásik.
    Hatalmas térkép úgyhogy lehet helyezkedni arra a részre ami jobban fekszik.
    A mókás skillek. Aknamező. A kedvencem. :DDD

    De tökre értem ha valakinek sem nem jön be sem nem jövedelmező. :R

Új hozzászólás Aktív témák