Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Viktoár #246678 üzenetére

    Én azóta jutottam el a játék valódi értelméhez, mióta kvázi F2P játékos lettem (pár karácsonyi láda beugrik majd és ennyi). Ne azt játszd, amit a WG vagy a többiek akarnak, hogy játssz, hanem azt és akkor és azzal és addig, amíg te szeretnéd. Nekem múltkor kalandozni volt kedvem a boroskólával az új frontline térképen, sajnos csak 2x adta be. Kreditet meg haladást nem hozott sokat, de én jól szórakoztam. Ennyi lenne a lényeg ebben a játékban, csináld amit TE szeretnél és ne amit elvárnak tőled vagy amit bemesélsz magadnak, hogy a többiek elvárnak.

    Ezek a nyersanyagok kb hegyekben állnak nálam, van olyan amit ebben az életben már biztosan nem fogok elhasználni és még gyűlik (átképzési parancs pl). Inkább játszom jókat a frontline-al ahogy én szeretném és ennyi a játék. Semmi idegelés nincs, se a csapat se az én eredményem miatt, hiszen ez egy játék, aki többet képzel bele, valószínűleg az a kevésbé normális. Játszogattam, ahogy én szeretnék, főleg mirnyvel és így is van megint 10m kreditem 1 hónap alatt úgy, hogy nullára mentem le, amikor megvettem a jpze-t meg az obj140-t. görcsöljek a kreditre? minek?

    Mondjuk egy kérdés így a végére, ezt a nyomorult E3-t mikor nerfelték, hogy a tetején a kis kupola már 354-el beüthető, amit elég sok arany lőszer tud már? Kiraktam a pofáját, hogy lőjétek, az jpze meg másik tank is bamm, bamm. Mondom wtf? jót röhögtem, mikor kiszedtek, hogy hát akkor mégse olyan erős szegénykém már. Az a pup valami 600-as átütésű volt régen. Valamikor kapott ez a tank egy jókora nerfet... ez van, de jó móka volt, játszani kell ezzel a játékkal emberek, nem stresszelni

    mirny, frontline, waffentróger, onslought mind nagyon jó módok, érdekes, ha nem görcsöl rá az ember, most is amíg lesz frontline mással nem is játszom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák