Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz tasiadam #242932 üzenetére

    Visszavettem a Cent AX-t tartalékból mert megnézem a buffot és befejezem a field modot, de érdekes amit írsz, mert azt a tankot csak az nem lövi be már sima lőszerrel is aki nem akarja. Utána rendszeresen lehet javítani az ammo rákot. A tornya meg vagy pattint vagy nem, nálam inkább a vagy nem. Mindez alap lőszer ellen, arany lőszert nem is emlékszem, hogy le tudtam-e 5 csatában pattintani vele, szerintem nem, egyszer sem. Az ágyúja tényleg jobb lett, de így is fájdalom túl sokat missel. - A leo1 vagy az M48 szerintem jobb tankok hasonló használat mellett és a dpm is 100-150-el kevesebb csak.

    A WG nem ígér kedvező rng-t még ha fort knoxot veszel, akkor se :)

    Az MM meg ez a kialakult állatias meta sokkal nagyobb probléma. Sztyeppén védünk, odamegyek a nehezekkel, mondom kicsiti tornyozok, erre mint az állatok ránk özönlik 10-12 ellenséges tank szinte megállás nélkül, csak bevárták a lassú tankjaikat. Utána gondolkodtam, hogy ahogy a cc-k javasolják, tanulni kell a "hibából", nade itt nem volt hiba. Ki a rossebb számít ilyen állatias barom csatára? A normális az lenne, hogy szépen felmérjük egymás erejét, próbálunk hp-t trédelni, na itt ilyenről szó se lehetett. Ha meg hátul maradok, akkor úgy vadásznak le utána, hogy egyedül kell sok tank ellen, az talán még rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák