Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz xAttilax #238771 üzenetére

    Akkor tisztába raknám, mert megint túlérzékenyíted magad feleslegesen. Pontokba is szedem neked...

    - Azért nem kaptál replayt, mert nem láttam értelmét, ugyanis számomra is nyílvánvalóvá vált visszanézve hol volt a hiba részemről. Feleslegesen meg nem terhelnélek ilyennel.
    - Udes 16 ügyében rosszul tudtam, mert versatile medium tank. A kistesó volt sniper. Mea culpa.
    - T30-al teljesen másképpen játszom, illetve segítségül vettem egy Skill4ltu videót. Van ahol működik, van ahol nekem még nem.
    - #237926 Ennél a küldinél pedig mint kiderült nincs olyan nemzetű arty-m amivel meg tudom csinálni. Elsőre elkerülte a figyelmem. Sorry.

    Fentiektől függetlenül és mivel degradálónak érzed a fórum minőségére, amit sajnálok, nem fogok többet ilyen témákról írni. Maradjunk a kódmegosztásnál, meg a kinek milyen jól sikerült köröknél, ez tényleg csak pozitívan hat mindenki lelki világára. Éljen a világbéke!

    #238773Runo: Köszönöm, ez egy értékelhető válasz volt a felvetésemre, legközelebb több kérdőjelet használok. Ezek szerint ez már a normális.

    #238770Dobi 562: Nem erre gondoltam, csak a szokásosnál is eltérőbb volt a tankjaim viselkedése. De megoldottam egy rerollal és meg lett minden. :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák