Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    Nem, Waffennel nem lehet nyerni magadtól, teljesen esélytelen jó csapat ellen. Fél hp-mat lelövi 1 darab játékos aki nem hülye. Egyszerűen semmit nem tudsz csinálni, az egyik plazmát mindig be fogják vinni ha nem teljesen kreténe, te meg lassú szar vagy, nem tudsz ellene mit csinálni
    Arról nem is beszélve mikor szar a játék és az aoe dmg körülötted egyszerűen nem sebez mert kicsit lejjebb van az ellefél mint te és 0dmg mert bazd meg
    Edit 1: ja várj akkor se sebez falon keresztül ha egy szinten vagytok, akkor csak szar a játék

    Edit 2: Rájöttem hogyan csal a játék, ez nem konteó ez tény, ha messze vagy Waffennel az ellenféltől automatikusan föle lövi. Ez konzisztens. Folyamatosan a célkörön kívülre felfelé lő, hogy ne találjam el nagy távolságon (Szívesen felrakám yt-ra, de replayt nem ment el az eventről az AMD-s képernyőfelvevő meg elég fos néha és nem akar bekapcsolni, nekem meg nincs időm meccs közben azzal baszakodni)

    Edit 3: Amúgy lehet nyerni, ha kibaszott jó vagyok és tryhardba megölöm a teljes enemy csapatot, 3x és akkor is jó mocsok neccesen

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák