Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nomic

    aktív tag

    válasz Baltazár123 #224200 üzenetére

    És most erre jön a crew 2.0, ami még inkább széthúzza a kezdők és veteránok közötti, amúgy sem kicsi különbséget. Nem tudom milyen lesz élesben, de így az eddigieket látva ez az utóbbi évek legfeleslegesebb és legrosszabb változtatása. Elég lenne defaulttá tenni a hatodik érzéket, néhány skillt átdolgozni, hogy legyen értelmük (ahogy az intuitionnal tették) és kész. "A" problémára lenne egy "B" megoldás, helyette csinálnak egy nagyobb, "C" problémát.

    Geller72: Nagyon sok a hidden gem alacsony tierben, amit kezdőként vagy átugrasz, vagy nehéz használni és emiatt utálod. Nekem most ilyen az A-20, kb. ezer csatám volt, amikor játszottam vele, és semmi nem maradt meg belőle. Most megvettem a T-100at elkezdeni, és rohadt jó ez a tank. 72-vel megy, 1,7 másodpercenként 55 damage, elképesztő gun handlinggel (mintha német 7,5ös lenne), igaz, kell a gold, mert tier 4 és felette kb. sehova nem elég az alap tier 3-as átütés. Ugyanúgy, ha visszavenném a T-34et, szerintem sokkal többet tudnék hozni belőle, mint anno kezdőként.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

Új hozzászólás Aktív témák