Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rogan99

    tag

    válasz kchryss #223716 üzenetére

    Én úgy láttam hogy a hátuljára rakta az auti aimet. Vmi medium tankkal voltam ellene, a torony forgás le tudta követni de végig konstans a hátuljára célzott. Találtam is erről fórum postot a wot oldalán. Más is észrevette h a hátuljára lockol ellntétben a többi tankkal.
    Le fogom tesztelni ha legközelebb összefutok eggyel. Vagy gyakorlóban meg lehetne nézni.

    Bronz ligát úgy értettem ahogy írtad, aki végig viszi a 3 diviziot teljesitménye alapján bekerül vmelyik ligába a 3 közül.
    3-5% csak tipp volt az eddigi ligába került emberek száma alapján. Ez az első rankedem nem tudom hányan szokták végivinni. Most félidőnél 1800 ember került ligába eddig. Az EU szervereken a napi játékosszám 100 000 körül mozog. Ebből számoltam. De lehet teljesen mellé lőttem.

    Egyébként az eredményeket nézve igazából ki lehet seggelni az egészet ha az embernek van ideje. 50% alatti teljesítménnyel is végigviszik emberek. Mondjuk kíváncsi lennék hány meccsre volt szükségük. Ezt nem irja az oldalon. Lehet a játékban igen, de oda most nem tudok belépni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák