Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Rogan99 #223690 üzenetére

    Az a probléma ezzel, hogy amire kéne a turbó, azokra egész biztosan kell töltésgyorsító meg valami célzásjavító. Szóval talán a ventit fel lehet áldozni. Nálam egyedül a T34-en van turbó, de annak meg úgyis mindegy, annyira szar. Ha 10 slotja lenne, és mindenből kettőt lehetne rá rakni, akkor se lenne jó. A többi lassú vackot meg próbálom elkerülni, és inkább tolom medekkel, mert azokkal sokkal élvezetesebb a játék.
    Mondjuk úgyse fenyeget az a veszély, hogy feljussak valamelyik ligába. Ha már a div1-be jutnék nagyon örülnék. Jelenleg még 7 chevron kéne, de szerintem nem lesz meg. Tegnap is az első három meccsen szereztem 6 chevront (persze pont a duplázó nem 4 lett), aztán három győztes csatában rossz oldalt választottam, és úgy ledarálta a csapat az ellent, hogy szinte lőni se tudtam. Utána meg kezdődött egy egyet előre egyet hátra.

    Amúgy nektek alacsonyabb a rankedes átlagsebzésetek a randomosnál? És ha igen kb. mennyivel? Nálam a TVP-nél és a Progettonál is úgy egy lövéssel kevesebb.

Új hozzászólás Aktív témák