Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz kchryss #216675 üzenetére

    Uhm, miért van egy szinten a Super Conquerorral? Szó szerint mindenben rosszabb nála, egy darab dolgot nem tudsz nekem mondani amiben akár csak megegyezik nem hogy jobb nála
    E5 oldalpáncél kuka, alsó része 44mm, 150mm-es minden be fog vinni, tegnap tapasztalta ellenem a sidescrapelő E4, SupConq-nak 100mm ami már elég jó de overmatchelni nem fogja semmi az biztos. Aztán jobb a szórás, dpm és ami még fontosabb, az ágyúsüllyedés. 8° nem rossz, de érezhetően nem 10. És akkor ott van az a méteres kupola ami tönkreteszi a tankot, és mivel a fele tornyod kiteszi a kupola, magasságban és szélességben is, így lehetetlen elrejteni

    Lehet nem én vagyok a legjobb E5 játékos a világon, de az biztos, hogy se nekem nem okozott gondot soha kiszedni egy E5-öt se nem okozott senkinek problémát kiszedni engem se E5-el

    Ez persze mind csak általános heavy közelharcra érvényes, mert távolról elismerem az E5 mocskos jó tank, ha nem tudják megbízhatóan eltalálni a kupolát akkor nagyon tankos, a teste határozottan jobb mint a Conquerornak

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák