Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz jano_77 #179618 üzenetére

    Nem hiszem de nagy valószínűséggel teljesen felesleges reportokat tolni, esetleg megnyugszol tőle de ....
    Engem még sosem korlátoztak reportra hivatkozva csak is tk-ért pihentem, szerintem max. 3 x 1 órát 16k csata alatt.

    Azt tudni lehet hogy RU szerveren ha reportolok akkor "talán" hetente de legalábbis időszakosan jön egy értesítő üzenet hogy kb. "köszi a jelentéseket, átnézzük"
    Ezek eredményéről szintén semmi infó de legalább "boldogabb lehetsz" mert úgy hiszed, foglalkoznak veled.

    EU-n én még hasonlót sem láttam. Ha pedig jegyet nyitok, replay-el stb. akkor elhajtanak anélkül hogy ránéznének mert hogy szinte azonnal jön a válasz miszerint biztos rossz napja volt vagy rossz a net kapcsolata, stb.
    Ha kötöd az ebet a karóhoz akkor hivatkoznak a "fair play policy" cikkre amiben szó sincs botokról, nyomikról aztán ha még mindig szóvá teszed az igazad akkor jön hogy "jelentsd játékon belüli" lehetőséget használva és ha ők is úgy látják akkor "mindenki megkapja a magáét" dumával leráznak valamint működik a szerver bot és cheat szűrőjük és azonnal zárják a jegyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák