Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitLee

    őstag

    válasz jano_77 #179527 üzenetére

    Olyan régóta nyomod, hogy már lehet az a baj.
    A WoT és a kétszer oda lőttem . . . max oda céloztam,de hogy a skuló hova megy, azt a WoT bácsi dönti el már régóta.

    Réges-régen tán igaz sem volt amikor a Karelia térképen a spoter tankok szinte berepültek félpályáig és kezdőhelyről lőttük egymást, a kis StuG-al a menetben lévőket tudtam lőni és eltalálni, a térkép másik felén.
    Aztán jött a szöveg, hogy a frissítési rátát visszább veszik, mert a szervereknek túl sok meló, aztán a látótáv nyirbálás, szóráskép módosítás...ect,

    Nemrég jó pár év után játszottam egy keveset, de a térképek is sokat változtak, volt hogy percig csak azt néztem hol vagyok, pedig régen letoltam rajta párcsatát, aztán amikor Proharovkán a gerincen fel-felbukkanó spoter tankokat sem tudtam eltalálni sokadjára, kiöregedtem, rég játszottam..., de hogy a csapatból se tudta senki eltalálni őket, gondolom nem épp a visszatérők vs gépben élők nyomták egy rangadót és én ebbe csöppentem bele.

    Régen ilyen azért nem volt, a spoter tank párszor elkerekezett a gerincen akkor is de megvoltak számolva a percei és ment a levesbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák