Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #158487 üzenetére

    Elképzelhetőnek tartják az Obj.244 vagy a VK.65.01H is egyesek. Tanks.gg oldalon mindkettőt meg lehet már tekinteni egy ideje. Egyiket sem ismerem, dunsztom sincs, csak olvastam ilyen okfejtéseket is. :B

    (#158485) SoulReaver: nem Telekom-os vagy véletlenül? Mert volt itt vki, aki szintén az - mint én - és Neki is észrevehetően magasabb volt a PING-je az utóbbi napokban, már a garázsban is! Ez nálam azóta sem változott! :(

    KÉRDEZNÉM a Telekomosoktól, hogy mindenkinél jelen van ez a magasabb PING - 55-65 (narancs) - már a garázsban, ahol korábban 20-30 volt és legrosszabb esetben is citromsárga vagy csak nálam van vmi gebasz, mert pár napja jeleztem ezt és azóta is ugyan az a szitu. Ha többeknél ez van, akkor megint felhívom a szolgáltatót és kiverem a balhét újra. :F

    Illetve nekem tegnap leszedte a 9.22 frissítés file-it, de most bekapcsoláskor újra leszedett vmi pár MB-os dolgot! Ez mi volt újra? Még a 9.21.0.3-hoz egy kis foltozgatás vagy a még csak letölthető 9.22-höz már az első javítás?!? :F ;]

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák