Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz #77646080 #144627 üzenetére

    Abbey
    Erlenberg
    Fishermans bay
    Paris

    Ezek közül talán Abbey a legrosszabb, ha nem szuperheavyben ülsz, kb semmit nem tudsz csinálni. A vízpart teljesen használhatatlan és haszontalan.
    Erlenberget a rossz tervezés mellett a játékosok teszik hatalmas kempfesztté, biztos vagyok benne hogy ezen a pályán van a legtöbb döntetlen. Jelenleg ezen a pályán a legszarabb számomra a játékélmény, pedig ha 5-6 tank hajlandó lenne átkelni a vízen, egész jókat lehetne csatázni.
    Fishermans bay pálya elég kiegyensúlyozatlan szerintem, északról be lehet rohanni az ellenség alá az 1-2 soron. Délről indulva ott nem kéne kinézegetni, hanem középről segítve a 9-0-t áttolni, de ez nem mindig működik, gyakran nem is megy oda senki. Ha meg áttolják, azzal se mennek semmire. Ez mondjuk bővebb elemzést igényelne, most nincs kedvem ezen gondolkozni :D
    Párizs nem annyira rossz, mint sokan írják. Mediummal is használható néha, csak türelmesnek kell lenni és tartogatni a HP-t az elején. TD-vel meg nem olyan rossz, mint egy Himmelsdorf.

    Végül Erlenbergre szavaztam, mert alapvetően kisebb változtatásokkal kimondottan jó lehetne, de jelenleg nagyon rossz.

    Vissza Pearl Rivert, Severogorskot, Northwestet :O

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák