Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz jagada #141966 üzenetére

    Nálam az utóbbi 2 hétben biztosan ritka az arty. Be is teszem az arty logom, ami pont egy hónapja lett ürítve:

    "date": "11.06.2017", //ekkortól van logolva
    "battles": 232, //ennyi csatát játszottam

    "hits": 44, //ennyi találatot kaptam
    "totalDamage": 282160, //talán ennyi lett volna a sebzés, ha a lövedékre írt átlagot sebezte volna, mint pattintásnál
    "damage": 9900, //ennyit sebeztek
    "stunTime": 787.9799999999997, //ennyi másodperc kábítást okoztak

    "hitsHT": 35, //heavy-m ennyiszer találták el
    "dmgHT": 7719, //sebzés a heavy-mbe

    "hitsSPG": 4, //arty
    "dmgSPG": 1058,

    "hitsMT": 3, //medium
    "dmgMT": 620,

    "hitsATSPG": 2, //TD
    "dmgATSPG": 503,

    "hitsLT": 0, //light
    "dmgLT": 0,

    Itt látható, hogy leginkább akkor lőnek, ha heavy-vel vagyok, ami nem meglepő. Az utóbbi majdnem 2 hétben szinte csak a Maus-zal mentem, több mint 100 csatát. Ebben a 100+ csatában kaptam összesen 35 arty lövést, de mivel a Mausról van szó, ha egy csatában az arty megtalál, akkor az nem csak 1x lő meg, ezért kb. 4-5 csatánként lő meg arty. TD-vel, lighttal szinte nem is mentem és meddel sem sokkal többet, mert az első két hétben még az arty 15-ös küldit szerettem volna megcsinálni. Ez a kb. 100 csata, amikor artyval szenvedtem, valószínűleg félreviszi a statisztika egészét, mert arty-val elég ritkán kapni arty találatot. Ezért a lényeg, a két heavy-s sor, illetve hogy kb. 100 csatára vonatkoznak.

    ui.: azt nem is néztem még, hogy az arty log mod számolja-e a saját arty sebzését

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák