Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz lacibacsi #131776 üzenetére

    Szerintem nagyon rossz felé módosítják a játékot ezek a lightok, ha a játékra még ennél is nagyobb hatásuk lesz prémium lőszerrel. Én a gold lőszer használatát hibáztatom a mostani 3-5 perces csatákért is, mert "nem lehet" ellene páncéllal védekezni. A tegnapi 7 perces csatában is az ellenfél utolsó két tankja egy Maus és egy E-100 volt Karélián, akik az alsó hegy felőli oldalt nyomták le. Nálunk maradt két M48 Patton és én Leo1-gyel és a csata legalább 1 perccel rövidebb lett volna, ha a két low HP-s Patton nem csak kopogtatja a Maust szemből, hanem prém lőszerrel kikapják és a végén az E-100-ért nem kell felmenni a saját bázisunkra flankelni, hanem már lentről kilőjük.

    Az előző Sandbox körben játszottam arty-val, akkor még volt egy váltó animáció a felsőnézet és az új mód közt, ha arra gondolsz az tényleg nem normális és újabb példa rá, hogyan képesek a WG-sek egy jól működő modot rosszul lemásolni / újra feltalálni. A stunt meddel és heavy-vel meg sem érzed, tegnap lighttal kaptam egyet egy GC-től vagy T92-től az fájt, mert leszedett vagy 30-50HP-t és úgy tartott a stun 10+ másodpercig, de szerintem valami modult is elvitt csak annyira meglepődtem, hogy azt sem tudtam merre állok. Az volt az első csatám tegnap és az orosz light sebességén és irányíthatóságán egyébként is meg voltam döbbenve.

Új hozzászólás Aktív témák