Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jagada #125312 üzenetére

    Én pont tegnap este jártam így a kis tesóval (1375), hogy a végére egyedül maradtam egy AT15 és egy fullos ELC-re, de nem volt lőszerem már, így csak elbújni tudtam egy nagy bokorba, hogy észre ne vegyenek. Igaz előtte még létszám fölényben voltunk, mert volt még egy T-44-ünk, aki nem tudott az AT15 mögé kerülni és szépen kinyírni, illetve egy igaz low HP-s Löwe, de az ELC simán kifilézte. :U

    Azért mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat, amit természetesen majd megfogadok és akkor a 90 mm-est fogom feltenni. Nem ismertem még, azért is kérdeztem, mert szerintem jobbaktól vagy olyanoktól, akik már használták, ismerik, nem szégyen kérdezni. :R
    A 1375-el pedig tényleg nem éreztem még annyira kínosnak, hogy T10 csatába dob, ezért is kérdeztem, hogy érdemes vagy felejtős próbálkozni a nagy tesónál is. Akkor nem.
    Amúgy nekem az elsődleges célom - tudom most sokan felkapják majd a fejüket - nem a BatChat, hanem az AMX 30 és 30B! Teszt szerveren korábban próbáltam mindkét med ágat és a Bat nagyon nem bejövős volt, viszont a 30 és 30B nagyon tetszett, remek volt. Ezért feléjük veszem első sorban az irányt, csak utána a Bat irányába. :U :B

    Szerk:
    Illetve elolvastam rosszpénz értékelését a wotinfo.hu oldalon és az volna még egy kérdésem, hogy inkább aktív spotra szereljem majd vagy jobb a passzív spot?!? Kérdezem ezt azért, mert ugye a fordulási sugara állítólag botrányos és sebességben sincs a top-on a light mezőnyben!?
    Viszont baromi jó az álcája és a látótávja sem rossz, főleg BIA és Venti segedelmével. Érdemes esetleg Csigaszemet tenni akár Optika mellé vagy helyett!? Sajnos olvastam, hogy Vert.stabi nem szerelhető fel rá - elég szomorú - így csak Célzásgyorsítóval lehet némileg javítani az amúgy botrányos célzásidején. Ezt gondolom, akkor nem nagyon kellene lehagyni róla!? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák