Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jagada #121489 üzenetére

    Ha nem te vagy a szenvedő fél, akkor néha még vicces is tud lenni az új fizika... Prokhorovkán az indulásnál összeért a Pz.B2-m egy T-46-tal. Sima "versenybaleset" volt, semmi nem történt még csak HP-t sem veszített a vérvörös lengyel commander, de úgy gondolta, hogy jól visszavág nekem (a semmiért). Hirtelen elém fordult és megpróbált jól keresztbe tenni nekem (szó szerint), de olyan sikeresen koccantunk, hogy ismét HP veszteség nélkül az oldalára billentettem úgy, hogy meg is állt a lánctalpa oldalán... :DDD
    A legjobb az volt, hogy a csapat többi vérpistije nem segített neki visszabillenni, én meg már csak a büszkeségem okán sem tettem meg ezt... ;] A csata végéig mondta a magáét lengyelül, amire csak annyit tudtam neki mondani, hogy "Polak, Wegier, dwa bratanki"... :K

    Egyébként csodás ez a maraton. 10 beszedett találatból 8 tutira prém lőszertől van. Egyetértés van a világban, goldot spammel mindenki vallási felekezettől, akarom mondani wn8 besorolástól függetlenül. A kill lopás meg maga a hab a tortán... Tombol az "inkább vesszen a csata, nehogy már ne én lőjem ki" elv.

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák