Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jagada

    őstag

    válasz rlazol #119791 üzenetére

    Nekem ott van az alapvető problémám a bünti rendszerrel, hogy például azt nem tudja, hogy mi az oka, hogy lövöm a csapattagot.
    Néhány példa:
    - Vannak szakaszozó kisgyerekek, akik nagyon viccesnek találják, hogy ha rögtön a csata elején a kezdőkörben el kezdik egymást vagy a csapattársakat lőni.
    - Előfordul, hogy TD-vel beülök egy bokorba, vagy fedezék mögül lődözök és odavánszorog egy nagyobb tank és szépen kitol a fedezékből/bokorból az ellenséges össztűzbe, ha vissza tudok menekülni én meg szoktam hálálni a kedvességet.
    - Másik amikor fedezék mögül ki-becsukizunk az ellenféllel és odajön egy agyhalott tomato aki vagy kitol, vagy csak blokkol, hogy ne tudja visszahúzódni, nekik is szoktam adni.
    - Szoktam lőni a Troll platoonokat, akik behozzák a T1-est a T10 csatában és azt hiszik, hogy viccesek.
    - A BOT-okat is szeretem lőni, ha mondjuk tolják egy ház falát egész meccs alatt, vagy csak a tornyukat forgatják, vagy állnak a kezdőben és ráadásul ők a top tankok, akiknek le kellene hozni a csatát.

    A felsorolt esetekben szerintem simán megérdemlik a baráti tüzet és még lehetne folytatni hosszasan a hasonló szitukat.

    Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Új hozzászólás Aktív témák