Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Because #101204 üzenetére

    meg főleg trollkodni jársz ide, mint az imént a "bezzeg én ugyanezért én mit kaptam' c. kijelentéseddel. Értem, h Te ezt is élvezed. ;]

    Jobban belegondolva vsz igazad van és Te vagy az igazi átlagember: aki a saját sikertelenségét érdektelenséggel magyarázza, aki a másik sikerére azt mondja, ő is el tudná érni, ha akarná, de nem akarja. :( Vagy azt gondolja, h a másiknak az ölébe hullott az eredmény. Aki igazságtalanságot lát mindenhol, ahol úgy érzi, ő is ugyanazt érdemelné, mint az, aki már letett valamit az asztalra. Közben meg baszik 2 gallyat keresztbe tenni a saját boldogságáért, Te is csak ülsz a szarban és élvezed, h meleg. :K

    Te is akkor raksz ide büszkén csataeredményeket, amikor kapsz egy új medált, vagy úgy érzed, jó kört mentél - te is ezt élvezed. :U De mivel bele gondolni se akarsz, h bármit is beletegyél, nem jut el hozzád, hogy sokkal-sokkal jobban is élvezhetnéd ezt a játékot, ha kicsit tanulnál hozzá, hogy bőven megérné a befektetett időt.

    Tudom, ez a kirohanás nem ide való és ezért elnézést kérek a többi fórumozótól. Because fórumtársat a magam részéről a továbbiakban trollnak tekintem és ennek megfelelően hozzászólásait átugrom.

    UFF.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák