Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz bandiras2 #579 üzenetére

    Szerintem is egész jó csaták szoktak lenni ellenük, bár még tanulom a játékot. Ahogy látom, az MM is jobban képben van botok elleni harcban, nincsenek létszámbeli különbségek a csapatok között és a hajók aránya is jó, cserébe a küldetésekből kimarad az ember.

    Még csak pár napja játszok, én mindig HE-vel lövök, AP-t próbáltam, de volt, hogy 2-3 találatból egyetlen sebzés se volt, ezért nem tűnt nyerőnek. Még gondolom alakul WG-nél a balansz, most a gyújtogatás jobban bejön, cserébe Citadel-találat se nagyon van, így kiugróan nagy sebzés is ritka. Apránként leszedni majd a nagyobb hajókat sokáig tartana, gondolom magasabb szinten már AP lesz a nyerő. A torpedózás nekem totál rejtély még, nem is játszom rombolókkal, egyik cirkálómon van, kipróbáltam, de jobb szeretek ágyúzni. A csatahajó-harcban van az én helyem a játékban. :) A hordozókat majd kipróbálom, de az gondolom megint káosz lesz...

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák